Svatební obřad v Levandulích

Svatba je výjimečný den. Nemůže být obyčejný, vždyť většinou bývá jediný v životě! Chlad  v kostele není pro Vás,a  běžná obřadní síň je také vážně nuda.Do Las Vegas či Laoského  Chrámu je to přeci jen z ruky a vy toužíte po obřadu ve své zemi,za přijatelné náklady,prožít onen  posvátný okamžik v prosluněné přírodě, obklopeni záplavou voňavých květů,se zpěvem ptáků a neopakovatelnou atmosférou? Nic vhodnějšího, než náš Levandulový Ráj neexistuje.

Svatby a obřady

Královská levandule nabízí možnost svatebních obřadů uprostřed levandulí, v prostoru pro Svatby přímo vymyšleném, se  svatební bránou a bílým kamínkem.

Bránu i další prostory po dohodě vyzdobíme podle Vašich představ a fantazie. 

 Pár organizačních detailů přímo pro samotný obřad:

Na pozemek Královské levandule mohou vjet pouze vozy  s nevěstou, ženichem, další  vozidlo je určeno u pro dopravu  svatebčanů z parkoviště v  centru Nového Knína, které je pouhých 500m(což se dá snadno ujít i pěšky) Vše se dá snadno domluvit.

Bílý kamínek na svatebním portálu není úplně vhodný pro úzký nevěstin podpatek.

Kdo Vás bude oddávat?

Bud se domluvíte na místním městském úřadě, který Vám nabídne někoho ze svých řad, nebo si přivezete svého vlastního oddávajícího (Rabína, Kněze, Šamana…), nutno však připomenout, že vždy musíte mít na obřadu zástupce statní správy, tedy pracovníka  matriky z daného města či obce. Bez této osoby není obřad možný. Jinak zbytek je zcela na Vaší volbě, je dobré jako první si vše výše zmíněné, včetně termínu ,na úřadě domluvit, pak teprve můžeme s Vámi, nebo svatebním koordinátorem vymýšlet ostatní záležitosti, kolem celé akce. Od výzdoby ,přes logistiku po speciální požadavky- fotografa, floristiku, svatební stany, mobilní WC ,svatební Mercedes G atd…

Vhodná doba pro obřad

Levandule kvete přibližně od června do srpna a to je nejvhodnější doba obřadů. Aby vás obklopovala krása květů a vůně.  Je vždy dobré domluvit si s námi osobní setkání a přijet se podívat přímo na místo.

Galerie prostoru a výzdoby

Cena

Cena je na vyžádání (kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře nebo telefonicky).

+420 775 697 774

Na váš e-mail odpovíme co nejdříve to bude možné.
Více při osobní domluvě, možností, co jsme schopni zajistit je mnoho.

Těšíme se, že můžeme být součástí Vašeho životního kroku.

Fotogalerie svateb

Novomanželé Nových

Novomanželé Setníčkovi